Кривой Рог новости
На Дніпропетровщині розглянуть комендантську годину для дітей
30.06.2011 20:24 | Криминал

На Дніпропетровщині розглянуть комендантську годину для дітей

Начальник кримінальної міліції у справах неповнолітніх ГУ МВС Дніпропетровської області, підполковник міліції Ірина Качинська вважає, що Комендантська година в Україні потрібно узаконити.

Також вона повідомила, що в Сімферополі, Житомирі, Ялті, смт Томаківка і Томаківському районі Дніпропетровської області вже діє комендантська година для неповнолітніх.

«В Україну комендантську годину для неповнолітніх повинен бути введений на законодавчому рівні. Сьогодні рішення про даний обмеження пересування для дітей до 16 років діє лише в деяких містах України, де воно було прийнято сесіями місцевих рад. Комендантська година суперечить Конституції України, тому може бути легко опротестований в суді. Щоб цього не сталося, потрібно внести відповідні законодавчі зміни, як це було зроблено в Росії. Там ініціатива виходила від Президента Дмитра Медведєва, який вніс на розгляд до Держдуми закон, що встановлює комендантську годину для дітей. Тепер в Росії законодавчо заборонено особам, які не досягли 18-річного віку, перебувати в громадських місцях і на вулицях без супроводу дорослих з 10 години вечора до 6 години ранку. Подібний закон повинен бути прийнятий і в Україну. Це значною мірою знизить рівень підліткової злочинності. З 1 вересня ми хочемо провести анкетування з даного питання серед батьків в Дніпропетровську та області », - сказала Ірина Качинська.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация