Кривой Рог новости
Придніпровська магістраль перевезла велику кількість пільговиків
30.07.2012 10:54 | Технологии

Придніпровська магістраль перевезла велику кількість пільговиків

За півріччя поточного року Придніпровська залізниця у приміському сполученні перевезла 3 млн. 80,7 тис. пасажирів пільгових категорій на загальну суму 25 млн. 333, 1 тис. гривень.

З місцевих бюджетів було отримано компенсаційних відшкодувань у сумі 14,3 млн. гривень, що на 2,6 млн. більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, однак в цілому по залізниці становить лише 56,4% від суми, нарахованої за фактичні перевезення пільговиків приміськими електропоїздами магістралі.

Розпорядники бюджетних коштів держадміністрацій часто відмовляються приймати облікові форми й відшкодовувати в повному обсязі (згідно з чинним законодавством) збитки підприємства за перевезення пільгових категорій пасажирів у приміському сполученні, мотивуючи свою відмову браком коштів. Найгірше розраховуються з Придніпровською залізницею за перевезення пільговиків у АР Крим (39,7% від суми фактичних нарахувань), найкраща ситуація по Запорізькій дирекції залізничних перевезень — 73,9%.

Хронічна заборгованість за пільгові перевезення пасажирів у приміському господарстві суттєво погіршує ситуацію в приміському секторі пасажирських перевезень, що нагально потребує оновлення рухомого складу, зношеність якого становить 70-75%.

Утім, на Придніпровській залізниці ведуть активну роботу з місцевими держадміністраціями щодо відшкодування витрат підприємства на пільгові пасажирські перевезення приміським залізничним транспортом, в тому числі й претензійно-позовну, широко застосовують практику клірингових операцій, яка дозволяє зменшувати суми заборгованості перед залізницею.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация