Кривой Рог новости
Напрямки лоу-кост перевізників для українців
30.07.2012 11:07 | Общество

Напрямки лоу-кост перевізників для українців

Кількість напрямків з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, за якими можна дістатись рейсами бюджетних авіаперевізників, все збільшується.

На додаток до існуючих рейсів до Дортмунда та Венеції (Тревізо) авіакомпанія «ВіззЕйр Україна» виконуватиме зі Львова рейси до Мілана (Бергамо). Рейси здійснюватимуться тричі на тиждень — починаючи з 29 жовтня 2012 року.

У жовтні в аеропорту почне роботу ще одна бюджетна авіакомпанія: 17 жовтня  2012 року з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького також буде здійснено перший рейс лоу-кост перевізника «Пегасус Ерлайнз» («Pegasus Airlines»). Відтак зі Львова можна буде дістатися до Стамбулу (аеропорт ім.Сабіхи Гьокчен) чотири рази на тиждень.

«Збільшення кількості маршрутів від існуючих та залучення нових бюджетних авіаперевізників — результат спільної стратегії аеропорту і Міністерства інфраструктури України. Ми зацікавлені у тому, щоб з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького пасажири могли дістатись в якнайбільше напрямків за привабливими цінами», —зазначив генеральний директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Роман Гонтарев.

Нагадаємо, зараз із Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького здійснюють рейси 14 іноземних та чотири українських авіаперевізники. Дістатися зі Львова можна за 22 міжнародними напрямками: Москва; Варшава; Неаполь; Відень; Мюнхен; Прага; Стамбул; Тімішоара; Дортмунд; Венеція,Вроцлав, Краків,Салоніки, Хургада,Анталія, Сургут, Тіват, Баку, Рим, Тель-Авів, Афіни, Геракліон, Задар.

Існуючі та заплановані напрямки лоу-кост перевізників:

 ВіззЕйр Україна: Дортмунд, Венеція(Тревізо), Мілан(Бергамо);

 ЄвроЛОТ: Краків, Вроцлав;

 Пегасус Ерлайнз: Стамбул (Сабіха Гьокчен).

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация