Кривой Рог новости
Вчені визначили країни групи ризику, в разі зіткнення Землі з астрероїдом
30.06.2011 20:44 | Технологии

Вчені визначили країни групи ризику, в разі зіткнення Землі з астрероїдом

Китай може стати найвірогіднішою жертвою астероїда, якщо він падатиме на Землю.  Такий висновок зробили вчені Університету Саутгемптона.

Для оцінки ймовірних наслідків зіткнення з гігантським астероїдом вчені використовували програму NEOimpacto, яка враховує дані про навколоземних об'єктах, зібраних NASA.

У першу десятку країн з найбільшими людськими жертвами крім Китаю увійшли Індонезія, Індія, Японія, США, Філіппіни, Італія, Великобританія, Бразилія, Нігерія.

Найбільш масштабні руйнування астероїд завдасть інфраструктурі Канади, США, Китаю, Японії та Швеції.

Земляни мали побачити вірогідну загрозу  в середу, 29 червня, коли астероїд розміром з автобус пронісся на відстані 12 200 км від Землі, пише Daily Mail.

Астрономи виявили космічний об'єкт всього за кілька днів до того, як він підійшов до планети на небезпечну відстань. Вчені відзначають, що астероїди таких розмірів пролітають повз Землю в середньому раз на шість років. На початку 2011 року астероїд 2011 CA7 пройшов повз Землю на ще більш близькій відстані.

Нік Бейлі, який розробив програму NEOimpacto, зазначає, що астероїди представляють одну з найсерйозніших небезпек для людства. За його словами, наслідки від зіткнення будуть нищівними як для людської популяції, так і для всієї інфраструктури.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация