Кривой Рог новости
Заява абітурієнта знайшлась після наміру подати скаргу
30.07.2012 12:05 | Образование

Заява абітурієнта знайшлась після наміру подати скаргу

27 липня на телефон спостерігача за вступною кампанією у Кривому Розі поступив дзвінок від абітурієнта Андрія.

Андрій повідомив, що після того, як він успішно склав фахове випробування на ОКР «магістр» та подав відповідну заяву до ВНЗ «Криворізький Національний Університет», не побачив себе у рейтингових списках. За власними підрахунками, Андрій повинен був зайняти чотирнадцяту позицію, що дозволяло йому вступити на навчання. Абітурієнт звернувся до приймальної комісії за роз’ясненням, на що йому відповіли, що його заяви не було знайдено.

Андрій мав намір писати скаргу до Міністерства освіти. В черговий раз завітавши до приймальної комісії поцікавитись, чи не знайшлась заява, Андрій повідомив про свої наміри, після працівники приймальної комісії знайшли заяву.

Можливо, це просто було випадковістю й намір писати скаргу ніяким чином не вплинув на те, що вона раптово знайшлась, але радимо не зволікати у подібних випадках та вдаватись до заходів. Нагадуємо, що для допомоги абітурієнтам працюють телефони спостерігача у Кривому Розі: 096-920-4-820 та телефон гарячої лінії від Громадянської Мережі ОПОРА: 044-222-57-27

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация