Кривой Рог новости
Криворізька рада вирішує комунальні проблеми, змінюючи назву підприємств
01.07.2011 09:30 | Бизнес

Криворізька рада вирішує комунальні проблеми, змінюючи назву підприємств

У Кривому Розі створено ще одне комунальне підприємство — «Ритуал Сервіс Плюс». Це вже друге комунальне підприємство після «Ритуалу», яке займатиметься наданням ритуальних послуг та утриманням кладовищ міста. Але схоже на те, що воно стане єдиним. Якщо не на всьому ринку ритуальних послуг, то у комунальній власності точно.

Рішення про створення нового підприємства без будь-якого обговорення у сесійній залі прийняла міська рада на своєму червневому засіданні, наділивши «Ритуал Сервіс Плюс» статутним фондом у вигляді двох принтерів (на суму 1835 гривень 5 копійок). Більше того — щодо мети, необхідності та значення для громади створення такого підприємства не висловився публічно ще жоден депутат чи чиновник нашої навстіж «відкритої» та «прогнозованої» влади.

Управлінню благоустрою та житлової політики доручено зареєструвати нове підприємство, визначити перелік майна, необхідного для його діяльності, та забезпечити його передачу.

«Ритуал Сервіс Плюс», як і свого часу «Ритуал», внесено в перелік підприємств комунальної власності, які не можуть бути визнані банкрутами, незалежно від їхнього економічного стану. Водночас у рішенні ради йдеться, що нове підприємство створюється з метою отримання прибутку.

З огляду на конфліктну ситуацію, що склалася на ринку ритуальних послуг між суб’єктами господарювання різних форм власності, скоріш за все, йдеться про подальшу ліквідацію «Ритуалу» та покладення на новостворене підприємство функцій міської ритуальної служби з тим же майном і на тому ж місці.

Аналогічне перезавантаження було запущено міською радою минулого скликання щодо загрузлого в боргах комунального підприємства «Кривбассвітло», на заміну якому було створене «Криворізьке міськсвітло».

Є й інші приклади, які свідчать, що криворізька влада є досить вправною у розв’язанні гордієвих вузлів за допомогою зміни двох слів.

Наталя ШИШКА

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация