Кривой Рог новости
Укрзалізниця установить контроль за рухом своїх поїздів
30.07.2012 14:39 | Технологии

Укрзалізниця установить контроль за рухом своїх поїздів

Всі інформаційні потоки, які генеруються у системі залізничного транспорту, від тепер збираються у єдиній інформаційній функціональній системі — автоматичній системі керування вантажними перевезеннями  Укрзалізниці, яка стала єдиною базою даних та інформаційним майданчиком для різних функціональних підсистем. У найближчому майбутньому абсолютно реально бачити рух усіх поїздів безпосередньо з головного центру Укрзалізниці - Києва - в режимі реального часу. Про це повідомив в інтерв’ю журналістам начальник Головного інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці Володимир Мурзін.

Єдина автоматизована система керування вантажними перевезеннями стане незамінною в оперативній повсякденній роботі: формуванні звітів, довідок, аналізів, оперативних планів і прогнозів; надаватиме результати економічних та інженерних розрахунків; рекомендації з управління, а в керуючих підсистемах — виконувати й автоматичну їх реалізацію. Зокрема, єдина інформаційна система дозволяє контролювати проходження вантажних та пасажирських поїздів по ділянках та станціях у режимі реального часу. Зокрема, окремо контролюється рух поїздів Інтерсіті+, від яких вимагається точність руху до 30 секунд.

«У липні Південна залізниця проводить експеримент з визначенням місцезнаходження поїзда Київ-Харків в оперативному режимі. Коли ми досягнемо потрібної повноти та якості інформації щодо руху пасажирських поїздів дальнього слідування та приміських, — зможемо з часом надавати її користувачам, оскільки ця інформація буде цікавою та затребуваною усіма пасажирами», — повідомив начальник Головного інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці Володимир Мурзін. Також система контролюватиме всі вантажні та пасажирські поїзди, локомотиви та іншу залізничну техніку, що виходить на магістральні шляхи. Скоро під єдиний контроль будуть узяті також усі приміські поїзди.  Процес перевезення контролюватиметься у режимі реального часу. У будь-який час з будь-якого рівня входу можна буде отримати інформацію про перебування пасажирського поїзда або вантажу. Це — якісно нове, однак найближче майбутнє української залізниці», — підкреслив Володимир Мурзін.

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация