Кривой Рог новости
Була розроблена програма форумання менеджерів
31.07.2012 11:41 | Образование

Була розроблена програма форумання менеджерів

У цьому році психологи Придніпровської залізниці розробили програму роботи з молодими фахфвцями, головною метою якої є формування керівників нового типу, які повинні стати лідерами, орієнтуватися на якісні перетворення у діяльності самого підприємства та залізничної галузі України в цілому.

Наразі психологи завершили перший (діагностичний) етап цієї програми, яка охопила 246 випускників Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту 2010 та 2011 років випуску. З них по Дніпропетровському регіону —121 особу, по Криворізькому —69, по Запорізькому —24, у  Криму —32.

У ході діагностичного етапу психологи за допомогою тестів виявляли у молодих спеціалістів такі риси, як відповідальність за результат і взяті зобов'язання, лідерська поведінка, здатність до самостійних дій і рішень, організаторські здібності, комунікативні навички, орієнтація на командну роботу та саморозвиток, цілеспрямованість, націленість на досягнення результатів.

Другий етап програми передбачає тренінгову роботу з молодими спеціалістами по розвитку вищезазначених здібностей. Психологи уже провели тренінги у Дніпропетровській області та на Криворіжжі, невдовзі проведуть їх і у Запорізькому регіоні та Криму.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация