Кривой Рог новости
На Придніпровській залізниці будуть проходити практику 1000 студентыв
31.07.2012 11:47 | Образование

На Придніпровській залізниці будуть проходити практику 1000 студентыв

Придніпровська залізниця — цесоціально орієнтоване підприємство, яке у своїй кадровій політиці основну ставку робить на молодь.  

Начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот вважає, що «добирати й виховувати кадри слід ще зі студентської лави, і не тільки вчити молодь практичним професійним навичкам, але й прищеплювати повагу до нелегкої, утім, відповідальної праці залізничника».

Протягом2012 року у структурних підрозділах Придніпровської магістралі виробничо-технологічну практику пройдуть 980 студентів, з них 173 —на робочих оплачуваних місцях. Це студенти, які навчаються за цільовими договорами та після завершення навчання будуть працевлаштовані на підприємстві.    

Крім того, з початку року магістраль видала 130 цільових направлень сільській молоді та молоді з регіонів, де функціонують структурні підрозділи Придніпровської залізниці, для вступу на навчання до вищих навчальних закладів залізничного транспорту 1- 4 рівня акредитації коштом державного бюджету.

Дбають на магістралі і про підвищення рівня соціальної захищеності студентів. Так, у Сімферопольському та Дніпропетровському технікумах залізничного транспорту з 2008 року, крім основної державної стипендії,  кращі студенти отримують стипендії імені Анатолія Алімова — колишнього начальника Придніпровської залізниці.

Сьогодні у структурних підрозділах Придніпровської залізниці працює 20,5 тис. молодих спеціалістів віком до 35 років.

 

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация