Кривой Рог новости
Зміни у списках дивують
31.07.2012 13:29 | Политика

Зміни у списках дивують

Списки кандидатів у народні депутати, які були оприлюднені на з'їзді Об'єднаної опозиції «Батьківщина» 30 липня 2012 року, багато в чому дивують багаторічних прихильників й членів політичної сили Юлії Тимошенко. Насамперед — повною зміною «перевірених кадрів» на нові, більш відомі на нинішній момент прізвища.

Зокрема, серед поточних депутатів «від Дніпропетровщини» свої місця у верхній частині списку з гарантованим проходженням у ВР зберегли хіба лише сама Тимошенко, її вірний партайгеноссе Турчинов та Іван Кириленко — народний депутат, здається, ще з радянських часів.

Навіть, якщо враховувати оптимістичний прогноз одного з політичних керманичів «Батьківщини» Сергія Соболєва про 90 місць у майбутньому Парламенті, набраних за списком, має хвилюватися за свою долю колишній бухгалтер ЄЕСУ Антоніна Болюра (№88).

На відміну від неї найвірніші «любі друзі» Тимошенко, багаторічні спонсори партійної організації й політичні захисники партії на місцевому рівні Михайло Соколов та Гарегін Арутюнов не «напрацювали» навіть на першу сотню — відповідно №118 та №159. Парадоксально, але за фактичної відсутності прохідних кандидатів на округах у Дніпропетровській області жодного з них не висунуто в якості мажоритарного кандидата.

Так само можуть тимчасово забути про своє депутатство Євген Шаго — колись голова правління ЄЕСУ, а нині №93 партійного списку, та Олександр Рябека - голова правління Всеукраїнської асоціації «Афганці Чорнобиля», заявлений під №96. Однак, на відміну від Соклова й Арутюнова, двоє останніх можуть дістатися депутатських мандатів після того, як верхівка списку знову піде на посади в Кабінеті Міністрів та РНБО.

Взагалі не знайшлося місця у списках Дмитру Вітвицькому (вийшов з коаліції і розпочав сольну партійну кар'єру) та Вадиму Коротюку. Двоє останніх були на попередніх виборах до Верховної Ради доклали чимало організаційних і фінансових зусиль. В 2012 їм не дали навіть округу.

Нарешті, заслужений будівельник України, депутат 1, 5 та 6 скликань Юрій Сербін, який вважався дніпропетровським депутатом лише формально — був закріплений за областю партією — відправиться на малу батьківщину — у Сумську область, боротися на окрузі №160 з братом Віктора Ющенка Петром.

Останнім гучним грюкотом дверима став демарш Ольги Трегубової — найближчої соратниці Юлії Тимошенко останні 10 років, особистого помічника прем'єр-міністра й просто вірної подруги, яка носила передачі в Лук'янівське СІЗО як у 2001, так і в 2011.

Сьогодні після оголошення списків об'єднаної опозиції Ольга Трегубова зібрала речі й не прощаючись покинула своє робоче місце в офісі партії на вулиці Турівській в Києві. Син Ольги Трегубової Юрій, депутат 6-го скликання, включений у партійний список «Батьківщини» під загальним 113 номером.

 

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация