Кривой Рог новости
Розпочався в Україні семінар-практикум у сферы морського транспорту
31.07.2012 15:18 | Технологии

Розпочався в Україні семінар-практикум у сферы морського транспорту

Сьогодніу м. Керчі стартував семінар-практикум з питань впровадження процедур, визначених 7-ю та 8-ю редакцією Керівництва для інспекторів з контролю суден державою порту Комітету Чорноморського меморандуму. Роботу семінару відкрив Голова Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті – Голова Чорноморського меморандуму, капітан далекого плавання Григорій Соболевський. Серед учасників, які пройдуть чотирьохденне навчання, — працівники міжрегіональних територіальних органів Укрморрічінспекції.

Основна мета заходу — підвищення рівня професіоналізму та практичних навичок державних інспекторів Укрморрічінспекції у сфері контролю суден державою порту, забезпечення якісного виконання функцій Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті відповідно до міжнародних зобов’язань нашої держави.

В Україні такий навчальний захід проводиться вперше: його особливість та новизна у тому, що він включає у себе не лише теоретичну, але й практичну підготовку фахівців.

Зокрема, під час розгляду теоретичних питань передбачено вивчення основних положень Процедур, визначених Керівництвом для інспекторів з контролю суден державою порту Чорноморського меморандуму, Конвенції Міжнародної організації праці про мінімальні норми на торговельних суднах, Міжнародної конвенції про вантажну марку та Міжнародного кодексу з управління безпекою.

На практичних заняттях кожен з учасників матиме можливість удосконалити свій професійний рівень і застосувати отримані знання вже безпосередньо на суднах.

Семінар-практикум триватиме до 3 серпня поточного року. За результатами його проведення учасникам, які успішно складуть підсумковий залік, будуть вручені відповідні сертифікати.

 

 

 

 

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация