Кривой Рог новости
Для морського торговельного порту «Южний» був затверждений інвестиційний на 2012-2015 роки
01.08.2012 17:28 | Экономика

Для морського торговельного порту «Южний» був затверждений інвестиційний на 2012-2015 роки

Мінінфраструктури затверджено Інвестиційний план на середньострокову перспективу державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний» 2012 — 2015 роки. Документ визначає основні напрямки розвитку підприємства у майбутньому та спрямований на оптимізацію виробничої діяльності порту, забезпечення його ефективної роботи, а також підвищення конкурентоспроможності.

Інвестиційний план міститьу собі основні показники інвестиційної діяльності порту на 2012 — 2015 роки — з розрахунком на кожен рік окремо. Так, у документі визначено обсяги запланованих на кожен рік робіт з реалізації проектів капітального будівництва у порту, реконструкції та модернізації портових потужностей, придбання підприємством основних фондів. Виходячи з цього розраховано та визначено розміри власних коштів порту, які будуть спрямовані на фінансування таких робіт.

Зокрема згідно з документом капітальні інвестиції підприємства спрямовуватимуться на модернізацію перевантажувальних комплексів порту, реконструкцію колійного господарства, модернізацію портальних кранів та технологічного транспорту, а також на оновлення портового флоту, придбання перевантажувальної техніки тощо.

Серед ж основних масштабних проектів, закладених у Інвестиційному плані порту до 2015 року, — реконструкція морського підхідного каналу порту, будівництво комплексу причалів №10,11, а також розширення розворотного місця в районі причалів №18-20 та №37. Після їх втілення в життя порт буде спроможний залучити значні обсяги вантажопотоків під обробку до власної акваторії.

Реконструкція ж існуючих та будівництво нових причалів порту лише сприятиме цьому процесу за рахунок значного збільшення виробничих потужностей підприємства, тощо.

Разом з цим, окрім проектів розвитку, планом інвестиційної діяльності порту також передбачена підтримка в належному технічному стані основних фондів підприємства —насамперед устаткування, пов’язаного з обробкою вантажів. Це забезпечить стійку, безперебійну роботу перевантажувальних комплексів порту, оптимізує витрати, пов’язані з основною діяльністю та збільшить оперативність виконання робіт, що також сприятиме підвищенню конкурентоспроможності українського порту.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация