Кривой Рог новости
Придніпровська залізниця розширює комплекс послуг
01.08.2012 17:32 | Технологии

Придніпровська залізниця розширює комплекс послуг

Придніпровська залізниця  і надалі розширюватиме спектр послуг для пасажирів, підвищуючи рівень їхнього обслуговування.

«Саме пасажирські перевезення, їх рівень — це «обличчя» кожної залізниці, — говоритьначальник Придніпровської магістралі Олександр Момот. — Придніпровські залізничники прагнуть якомога повніше задовольняти вимоги й потреби своїх пасажирів, щоб обираючи залізницю, вони розуміли, що обирають доступний, зручніший і комфортний вид транспорту».

Так, з 30 липня 2012 року до складу щоденних приміських поїздів № 64046407 Кривий Ріг — Дніпропетровськ-Південний, а також № 64036406, № 64056408, № 64096402  Дніпропетровськ-Південний — Апостолове було включено так звані «дитячі» вагони.

У зазначених вагонах, які задля більшої безпеки й зручності розміщено в середині приміських пасажирських составів,  купе з 2-го по 6-те  призначені для пасажирів з дітьми, а також неповнолітніх віком до 14 років.

Про наявність «дитячих» вагонів у складі даних приміських поїздів пасажирів оповіщають на вокзалах і станціях Придніпровської залізниці — через інформаційні стенди та гучномовний зв’язок, а провідники вагонів під час посадки рекомендують їх пасажирам з дітьми і підліткам.

Вартість проїзду в «дитячому» вагоні не відрізняється від вартості проїзду в звичайному вагоні.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация