Кривой Рог новости
Порти стануть комфортнішими для пасажирів з обмеженими можливостями
02.08.2012 10:57 | Технологии

Порти стануть комфортнішими для пасажирів з обмеженими можливостями

У Севастополі вбудівлі морського вокзалу заплановано обладнання окремогомісця для відпочинку осіб з обмеженими фізичними можливостями, а у Ялтинському морському торговельному порту облаштують пандусами причали: Місхор, Нікітський ботанічний сад та Гурзуф.

Упродовж 2012-2016 років буде улаштовано й відремонтовано пандуси для посадки та висадки пасажирів на причалах пасажирських міських ліній та біля будівель Севастопольського морського торговельного порту (морський вокзал, управляння порту, диспетчерська служба, медсанчастина та інші), оновлено інформаційні табло та піктограми у будівлях і спорудах та у місцях посадки-висадки пасажирів, встановлено звукові маячки на дверях будинків порту, обладнано стендів з інформацією про порядок перетину кордону шрифтом Брайля. Для інвалідів-візочників у районі паромного пірсу №11 на території порту на північній стороні на пл. Захарова обладнають санвузол. На відстані 45-50 см від кромки катерних пасажирських причалів у порту нанесуть обмежувальні лінії яскраво жовтого кольору. А ще, відповідно до Програми, севастопольські портовики мають розробити Технічне завдання з будівництва пасажирських катерів з урахуванням потреб осіб з інвалідністю.

На Керченській паромній переправі планується проектування і будівництво нового пасажирського терміналу у пункті пропуску Крим з урахуванням потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями, у разі потреби оновлюватиметься наочна інформація для осіб з обмеженими фізичними можливостями, ремонтуватимуться пандуси тощо.

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация