Кривой Рог новости
Спортсмени отримали нову форму
02.08.2012 11:08 | Спорт

Спортсмени отримали нову форму

Учасникизбірної команди Придніпровської залізниці, які цими днями вирушать до міста Красний Лиман Донецької області на VII Спартакіаду залізничників України, отримали нову загальнокомандну форму і спеціальні комплекти для волейболістів та гравців у міні-футбол від начальника підприємства Олександра Момота.

25 залізничників Придніпровки — переможців дорожніх першостей — упродовж 3-5 серпня змагатимуться зі своїми колегами-представниками усіх українських залізниць у шести видах спорту: волейболі, міні-футболі, настільному тенісі, шахах, гирьовому спорті, армрестлінгу.

За шестирічну історію залізничних спартакіад збірна Придніпровської магістралі двічі піднімалася на вищу сходинку спортивного п’єдесталу і одного разу виборювала бронзову нагороду в загальнокомандному заліку.

Цьогоріч на Придніпровській залізниці теж очікують від своєї команди високих результатів. Адже у її складі неодноразові лідери попередніх спартакіад — Валерій Чайка та Дмитро Кучер (арм-рестлінг), Олена Пензіна (шахи), Олексій Горбунов (настільний теніс), Сергій Міщенко, Андрій Поляков та Сергій Гаценко (волейбол).

Як відзначив Олександр Момот, на Придніпровській залізниці завжди підтримувати спортивні таланти й прагнення до здорового способу життя. Зокрема, підприємство щороку виділяє кошти на утримання відомчих спортивних споруд та дорожнього фізкультурного спортивного клубу «Локомотив». Вже традиційними стали змагання з різних видів спорту між структурними підрозділами магістралі, дорожні першості й спартакіади, а групи здоров’я відвідують сотні залізничників.

«Ми вдячні Олександру Момоту за всебічну та активну підтримку спортивного життя залізничників. Ми виховали не один десяток видатних спортсменів, які прославили нашу залізницю і Україну на європейському рівні», —розповів начальник ДФСК «Локомотив» Олександр Гордієнко.

 

 

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация