Кривой Рог новости
В аеропортах Бориспіль та Львів з'являться візки для інвалідів
02.08.2012 11:42 | Общество

В аеропортах Бориспіль та Львів з'являться візки для інвалідів

Міжнародні аеропорти «Бориспіль» і «Львів» закуплять додаткову кількість візків для осіб з обмеженими фізичними можливостями, щоб забезпечити можливість їх пересуання територією аеровокзалів. Про це йдеться у Програмі зі створення належних умов доступу для людей з інвалідністю до об’єктів транспортно-дорожньої, туристичної інфраструктури та поштового зв’язку на 2012-2016 роки.

  Відповідно до завдань цієї Програми аеропорт «Бориспіль» придбає  додаткові перонні інвалідні візки, а львівський аеропорт — спеціалізовані крісла-візки для самостійного пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями у новому терміналі.

Крім того, у аеропорту «Львів» у 2013 році заплановано виділити у приміщенні нового терміналу зони очікування для осіб з інвалідністю та пасажирів з дітьми.

Також створюватиме належні умови для обслуговування людей з особливими потребами Міжнародний аеропорт «Запоріжжя», зокрема планується обладнання зони вильоту для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями на першому поверсі будівлі аеровокзалу, улаштування пандусів.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация