Кривой Рог новости
Нові можливості автоматизованої системи
02.08.2012 11:55 | Технологии

Нові можливості автоматизованої системи

Єдина автоматизована система керування перевезеннями надає клієнтам Укрзалізниці сучасні сервіси оформлення документів та контролю за вантажними вагонами. Адже її впровадження спрощує вантажовласникам та вантажовідправникам роботу з електронними перевізними документами у внутрішньому та транзитному сполученнях. Митна та прикордонна служби в портах та на прикордонних станціях заздалегідь бачитимуть транзитні та експортні вантажі, що прямують до державного кордону, та зможуть краще спланувати свою роботу.

Окрім того, відтепер оператори та власники рухомого складу матимуть повну інформацію про власні вагони, контролюватимуть проходження вагонів та схоронність вантажів. Клієнти залізниці матимуть можливість спостерігати за рухом вантажів на всьому шляху прямування. Вантажовласник отримуватиме своєчасне повідомлення про прибуття вантажу.

У результаті впровадження єдиної автоматизованої системи стає можливим організація роботи по переадресуванню вантажів на шляху прямування та ефективне планування логістики залізничних перевезень. Зокрема, більш ефективно плануватиметься подання порожніх вагонів під навантаження за заявками вантажовласників.

За словами начальника ДП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (ГІОЦ) Володимира Мурзіна, Укрзалізниця надаватиме інформацію щодо руху пасажирських та приміських поїздів також і пасажирам.

Володимир Мурзін також розповів, що з метою визначення місцезнаходження локомотивів та поїздів у липні в Головному інформаційно-обчислювальному центрі Укрзалізниці було встановлено телематичний сервер обробки інформації систем супутникової навігації (ССН). Сервер отримує інформацію від встановленого на локомотивах обладнання ССН. Паралельно під нові навігаційні системи модернізується 21 локомотивне депо. Станом на 30 липня встановлено 143 одиниці систем супутникової навігації, що дозволяють відслідковувати дислокацію рухомого складу на електронній схемі. Всього залізничники планують встановити на локомотивах близько 2 тис. СНН.

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация