Кривой Рог новости
Придніпровська залізниця залучає до роботи інвалідів
02.08.2012 12:12 | Власть

Придніпровська залізниця залучає до роботи інвалідів

На Придніпровській залізниці займаються працевлаштуванням інвалідів. Сьогодні у 132 відокремлених структурних підрозділах магістралі у Дніпропетровській, Запорізькій областях та АРК Крим  працює 1131 особа, що має інвалідність за станом здоров’я.

За словами начальника Придніпровської залізниці Олександра Момота, магістраль дотримується вимог Закону «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»:

«Ми завжди підтримуємо та допомагаємо людям з обмеженими фізичними можливостями. Стосується це і працевлаштування інвалідів, які хочуть і можуть працювати. Для цього на підприємстві передбачені спеціальні робочі місця, які відповідають вимогам стану здоров`я таких людей. Усі вони забезпечені зручними умовами роботи та мають свій режим. Залізниця робить усе, аби кожен її працівник, незалежно від фізичних особливостей та стану здоров`я, міг реалізувати себе, був соціально захищеним та відчував підтримку держави», — підсумував Олександр Момот.

Інформацію про вакантні місця для інвалідів магістраль регулярно розміщує у місцевій та відомчій пресі, а також  транслює в електропоїздах у межах Дніпропетровської та Криворізької дирекцій залізничних перевезень. Структурні підрозділи залізниці щомісяця інформують центри зайнятості про наявні в них вакансії для працевлаштування інвалідів.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация