Кривой Рог новости
Підприємства Кривого Рогу змагались в екстрім-шоу «Останній герой»
01.07.2011 19:34 | Спорт

Підприємства Кривого Рогу змагались в екстрім-шоу «Останній герой»

На турбазі ЦГОКа «Каштан» днями відбулися змагання екстрім-шоу «Останній герой». Участь у них взяли два десятка команд з шести промислових підприємств Кривого Рогу.

Конкурсні завдання організатори шоу рівномірно розподілили на два дні, щоб кожен з учасників міг сповна проявити себе і мав достатньо часу для відпочинку. Проте треба відзначити, що погода додала екстриму, змагання проходили під проливним дощем.

Перший день був присвячений більш навичкам спортивного туризму: водного, пішого, велосипедного, а вечір - знайомству і презентацій команд.

На наступний день героїв шоу очікували силові вправи - для чоловіків і інтелектуальні - для жінок, річкова переправа на плоту і проходження підступної смуги перешкод над струмком. Останнім був традиційний вечірній танцювальний конкурс, після якого було урочисте нагородження команд-переможців екстрім-шоу.

Усі команди-учасниці, яким не пощастило завоювати кубки, отримали від організаторів заохочувальні призи. Третє місце дісталося спортсменам Глееватского кар'єра. Друге посіла команда гірничотранспортного цеху № 1 Північного гірничо-збагачувального комбінату. А переможцями і володарями першого місця в цьому році стала команда шахти ім. Орджонікідзе - саме її екстремали отримали грошовий «скарб». Почесного звання «Останнього героя» за одностайним рішенням команди-переможниці був удостоєний механіка ділянки № 25 шахти Орджонікідзе Максим Макєєв.

Нагадаємо, що проведення в Кривому Розі екстрім-шоу «Останній герой» ініціював 9 років тому Центральний гірничо-збагачувальний комбінат. Він і проводить його на своїх базах відпочинку. Спочатку в екстрім-шоу брали участь тільки команди структурних підрозділів ЦГЗК, але поступово до них приєдналася «героїчна» молодь з Північного, Інгулецького ГЗК, «Кривбасвибухпрому» та Криворізького заводу гірського устаткування. У нинішньому році в шоу брала участь ще й команда з ПГЗК.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация