Кривой Рог новости
Влада Дніпропетровщини підтримує діяльність Укрпошти
06.08.2012 11:02 | Власть

Влада Дніпропетровщини підтримує діяльність Укрпошти

Олександр Вілкул, голова обласної ради Євген Удод та генеральний директор Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Оксана Плотнікова підписали Меморандум про співробітництво.

«Меморандум, який сьогодні підписано обласною владою з Укрпоштою, є гарантією подальшого розвитку поштового зв’язку на Дніпропетровщині», — зазначив Олександр Вілкул. У меморандумі, зокрема, йдеться про надання місцевими органами влади пільгових цін на оренду комунального майна для розміщення об’єктів поштового зв’язку, допомоги в реконструкції поштових відділень та встановленні нових поштових скриньок жителям регіону.

«Укрпошта є одним із ключових елементів механізму реалізації Соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Поштовики доставляють пенсії та різні види соціальної допомоги інвалідам і малозабезпеченим громадянам, забезпечують зв’язок з найвіддаленішими селами області, безкоштовно доставляють телетюнери та надають багато інших послуг для комфортного життя громадян. Їм довіряють, їх поважають та цінують у кожній родині, особливо – в сільській місцевості. Тому підтримка державного підприємства є запорукою розвитку поштового зв’язку регіону та покращення якості поштових послуг його жителям», — зазначив Олександр Вілкул.

Обласна влада активно сприяє Укрпошті у реалізації заходів з розвитку мережі поштового зв’язку Дніпропетровщини. Приміром, для заміни та встановлення абонентських поштових шаф у Дніпропетровську та Кривому Розі з обласного бюджету комунальним підприємствам області виділено близько 3,5 млн. грн. — одну з найбільших сум, що виділені на розвиток поштового зв’язку серед регіонів України. На ці кошти буде придбано та встановлено понад 25 тис. абонентських скриньок у Дніпропетровську та близько 17 тис — у Кривому Розі, що дасть змогу значно поліпшити умови праці листонош, підвищити якість надання послуг споживачам, забезпечити таємницю листування та схоронність поштових відправлень.

Крім того, Дніпропетровська дирекція УДППЗ «Укрпошта» сплачує за оренду 186 приміщень, у яких розміщуються відділення поштового зв’язку, орендну плату у розмірі 1 грн. на рік за кожне приміщення. Це дозволяє значно зменшити витрати Укрпошти, завдяки чому утримуються стабільні та доступні ціни на послуги поштового зв’язку для жителів Дніпропетровщини.

Районними радами надано приміщення для роботи 11 відділень поштового зв’язку, допомогу в реконструкції систем опалення 2 поштових відділень, а також проведено капітальні ремонти поштових відділень Дніпропетровського району області.

«Поштове підприємство має надійну підтримку на державному рівні, що знаходить своє продовження і в регіонах. Ми вдячні губернатору Дніпропетровщини Олександру Вілкулу за розуміння важливості стабільного розвитку поштового зв’язку та допомогу регіональній мережі Укрпошти», — підкреслила генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Оксана Плотнікова.

 

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация