Кривой Рог новости
За останні 7 місяців охорона Придніпровської залізниці затримала більше трьох сотень грабіжників
06.08.2012 14:24 | Криминал

За останні 7 місяців охорона Придніпровської залізниці затримала більше трьох сотень грабіжників

Протягом7 місяців 2012 року працівники охорони Придніпровської залізниці спільно з міліцією попередили 327 крадіжок вантажів та майна залізниці на суму 420 тис. грн. Затримали 331 особу.

Зокрема 18 січня під час оперативно-розшукових заходів на станції Верхівцеве оперативна група стрілецької команди Верхівцеве спільно з міліцією затримала непрацюючого громадянина, який на 4 кілометрі перегону Верхньодніпровськ-Крохмальопатоковий комбінат викрав 188 деталей верхньої будови колії на суму 1,2 тис. грн. Зловмисника разом із вкраденим майном передали до лінійного відділу міліції на станції Верхівцеве.

27 лютого під час оперативно-профілактичних заходів на станції Запоріжжя-Вантажне оперативна група стрілецько-пожежної команди Запоріжжя-Ліве попередила крадіжку 550 кг селітри, скинутої з поїзда. Крадія затримати не вдалось. Сума попереджених збитків склала майже 2,6 тис. гривень.

5 березня під час оперативно-профілактичних заходів на 114 км перегону Верхівцеве —Вільногірськ оперативна група стрілецької команди Верхівцеве попередила крадіжку 60 кг феросплавів на суму 5,5 тис. грн. Затримано непрацюючого громадянина, якого разом із вкраденим майном передали до лінійного відділу міліції на станції Верхівцеве.

5 квітня під час спільних з міліцією оперативно-профілактичних заходів на перегоні Запоріжжя-Ліве —Запоріжжя-2 було викрито незаконний пункт прийому брухту по вул. Косарєва, де виявлено 250 кг деталей верхньої будови колії (підкладки, костилі, болти тощо) на суму 4 тис. грн. Власника пункту затримали та передали до лінійного відділу міліції на станції Запоріжжя-1.

16 травня під час оперативно-профілактичних заходів на ст. Обвідна стрільці оперативної групи стрілецької команди Дніпропетровськ попередили крадіжку повітророзподільника на суму понад 1,6 тис. грн,  затримано непрацюючого зловмисника. Чоловіка разом із вкраденим майном передали до лінійного відділу міліції на станції Дніпропетровськ.

14 червня під час оперативно-профілактичних заходів на вантажному дворі станції Запоріжжя-Вантажне оперативна група стрілецько-пожежної команди Запоріжжя-Ліве спільно з міліцією попередила крадіжку 99 метрів залізничних рейок на суму більше 33 тис. грн. Затримано 2-х непрацюючих громадян, яких передали до лінійного відділу міліції на станції Запоріжжя-1.

5 серпня під час оперативно-профілактичних заходів на станції Запоріжжя-Вантажне оперативна група стрілецько-пожежної команди Запоріжжя-Ліве попередила  крадіжку деталей верхньої будови колії на суму 9 тис. грн. Затримали 6 непрацюючих громадян, яких разом із вкраденим майном передали до лінійного відділу міліції на станції Запоріжжя-1.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация