Кривой Рог новости
Політологи прогнозують значне оновлення складу парламенту
06.08.2012 15:04 | Политика

Політологи прогнозують значне оновлення складу парламенту

Президент аналітичного центру «Політика» Ігор Поповвважає, що склад майбутнього парламенту буде в значній мірі оновлений.

«Оновлення буде близько 60% (по мажоритарних округах). Це дуже багато. За списками оновлення —… 35-40%. В сумі нас очікує найбільш серйозна зміна депутатів парламенту, особливо в порівнянні з 6 і 7 скликаннями, коли за списками заводилося дуже багато діючих депутатів », —сказав І.Попов під час інтернет-конференції в понеділок в Києві.

На думку політтехнолога Дениса Богуша, однією з особливостей нинішньої виборчої кампанії буде те, що на кожного кандидата від влади буде 20-25 технічних кандидатів.

За словами Д.Богуша, у виборчій кампанії 2010 року на кожного провладного кандидата було близько 10 технічних кандидатів.

На думку директора Українського інституту публічної політики Віктора Чумака, за час з моменту проведення останньої змішаної виборчої кампанії були втрачені технології і технологи, які могли б провести ефективно вибори в мажоритарних округах.

За його словами, кандидатам-мажоритарникам необхідно провести величезну роботу, щоб сформувати власного виборця.

В.Чумак також вважає, що кандидати-мажоритарники зіткнуться і з великою проблемою для себе: «Як їм треба себе позиціонувати перед виборцями?».

На його думку, кандидатам доведеться відповідати на запитання виборців про те, в яку фракцію парламенту після виборів вони увійдуть, оскільки бути абсолютно незалежним у Верховній Раді неможливо. У випадку, якщо кандидати не зможуть відповісти на дане питання, це означатиме, що вони розписуються в тому, що за час роботи у Верховній Раді вони нічого зробити не зможуть.

 

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация