Кривой Рог новости
Затверджено план про пыдготовку моряків на новій навчальній рік
06.08.2012 15:20 | Образование

Затверджено план про пыдготовку моряків на новій навчальній рік

Робота над вдосконаленням системи підготовки та дипломування моряків в Україні досі триває. Особлива увага зосереджена саме на питаннях приведенням її у відповідність до міжнародних стандартів та вимог. З цією метою 1 серпня 2012 року Координаційною радою з питань підготовки та дипломування моряків затверджено Зведений план подальших заходів з імплементації в національну систему підготовки і дипломування моряків вимог Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, з поправками, на період 2012-2013 років.

Планом передбачено реалізацію протягом двох років цілої низки заходів як Міністерством інфраструктури України, Міністерством освіти, науки молоді та спорту, Міністерством охорони здоров’я, так і вищими морськими навчальними закладами, закладами професійно-технічної освіти, підприємствами установами та організаціями, що здійснюють підготовку моряків. Відповідні заходи окреслено і для виконання Інспекцією з питань підготовки та дипломування моряків, а також капітанів морських торговельних портів.

Зокрема Зведеним планом передбачено внесення численних змін у діюче законодавство з питань підготовки та дипломування моряків, а також розроблення та втілення у життя низки нових стандартів та норм, які відповідатимуть міжнародним конвенційним вимогам.

Так, планується розробити та ввести у дію мінімальні вимоги до курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації для тих посад моряків, для яких Манільськими поправками було встановлено відмінні від попередніх вимоги щодо компетентності.

Буде розроблено і мінімальні вимоги до конвенційних видів спеціальної та спеціалізованої підготовки моряків; стандарти та програми підготовки та підвищення кваліфікації осіб рядового та командного складу морських суден.

Проводитиметься відповідна робота і щодо розробки та впровадження у діяльність програм підтвердження кваліфікації моряків в державних кваліфікаційних комісіях тощо.

Ознайомитися з Зведеним планом можна за посиланням.

 

 

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация