Кривой Рог новости
Ще декілька партій побажали прийняти участь у виборах
06.08.2012 15:29 | Политика

Ще декілька партій побажали прийняти участь у виборах

На цих выхідних, одразу декілька політичних партій провели з'їзди, на яких висунули своїх кандидатів у депутати у мажоритарних округах і затвердили виборчі списки.

Зокрема, затвердила список партія «Українська платформа «Собор», до якого увійшли відомі письменники, музиканти та громадські діячі. Перші номери списку - видавці і літератори, брати Віталій і Дмитро Капранови. У першій п'ятірці — екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко, політолог Олександр Палій, композитор Тарас Компаніченко. До списку також включені письменник Михайло Слабошпицький, поет і колишній посол України у Латвії Рауль Чілачава, співачки, сестри Галина і Олеся Тельнюк, голова київської організації товариства "Меморіал" Роман Круцик. Крім того, від «Собору» на Львівщині в одному із мажоритарних округів балотуватиметься письменник Василь Шкляр.

Свій список висунула партія і дніпропетровська за народженням партія «Громада», лідером якої багато років лишається екс-голова уряду Павло Лазаренко. Сам Павло Іванович, як і Тимошенко з Луценком, навряд чи буде зареєстрований Центрвиборчкомом, але список він традиційно очолив. Крім опального екс-урядовця, на горішніх сходинках списку "Громади" його брат і голова Дніпропетровської обласної партійної організації Іван Лазаренко, професор Дніпропетровського національного університету Валентина Ляшенко, доцент Дніпропетровської академії права Вікторія Орлова та один із лідерів партії Юрій Філяк.

Власний список з 30 претендентів на крісло у будівлі під куполом затвердила також партія «Україна майбутнього». Його очолить діючий депутат Святослав Олійник, який, попри недавнє рішення залишити політику, неочікувано вирішив штурмувати Парламент в черговий раз. За собою він поведе колег по партії — дніпропетрвоських активістів Сергій Жукова (він нині є діючим депутатом міської ради), хореографа Ганну Заклецьку-Бурак, а також голову міської парторганізації Дніпропетровська Олексія Зосименка.

За впровадженою цьогоріч політичною практикою, жоден список не обходиться без відомих публічних людей —зірок театру, шоубізу або спорту. «Родзинкою» списку «Ума» стала телеведуча Дарія Шилова, більше відома, як Даша Ши.

 

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация