Кривой Рог новости
Держспецтрансслужба закупить газові котельні
08.08.2012 09:31 | Экономика

Держспецтрансслужба закупить газові котельні

Військові залізничники Державної спеціальної служби транспорту будуть економити теплотепло: у 11 окремому  загоні Держспецтрансслужбизакупили спеціальні модульні газові котельні. 

МайорМихайло Пачковський, на території військової частини  встановлено вже три такі котельні: дві з потужністю в 200кВт і одна в 480кВт. Досвід запровадження енергозберігаючих котелень брали у 18-го окремого мостового загону Держспецтрансслужби,  який знаходиться в місті Чоп (Закарпаття). Там трьома новітніми котельнями потужністю в 200кВт кожна опалюються всі приміщення військової частини шостий рік поспіль. Відтак за використання природного газу військові залізничники платять втричі менше — близько 400 тисяч гривень.

Важливо для військовослужбовців і те, що опалення в військових частинах автономне і не залежить від міста. Модульними котельнями отоплювати приміщення можна в будь-який час — не залежно від початку чи закінчення опалювального сезону в державі. За словами командира 18-го окремого мостового загону підполковника Бориса Полухтовича, раніше зимою в казармах необхідно було утеплювати вікна — нині в приміщеннях підтримується  стабільна температура.

Позитивний досвід енергозбереження Голова Державної спеціальної служби транспорту Мінінфраструктури генерал-лейтенант Микола Мальков має на меті запровадити у всіх підрозділах залізничних військ.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация