Кривой Рог новости
В українськіх аптеках заборонили продаж мукалтину та парацетамолу
02.07.2011 12:15 | Здоровье

В українськіх аптеках заборонили продаж мукалтину та парацетамолу

Державна служба України оприлюднила розпорядження, про тимчасову заборону торгівлю та застосування лікарських засобів парацетамол і мукалтин.

«Суб'єктам господарювання, що здійснюють торгівлю, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно, після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу Мукалтин, таблетки по 50 мг в стрипах № 10, серії 230211, виробництва АТ« Галичфарм », Україна», - йдеться  в розпорядженні.

«Суб'єктам господарювання, що здійснюють торгівлю, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно, після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу парацетамол, супозиторії ректальної по 0,08 гр в стрипах № 10 серії 41010 виробництва ВАТ«Монфарм України», - говориться в іншому приписі.

Невиконання вищезгаданих розпоряджень  тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

При виявленні цих лікарських засобів - вжити заходів по його вилученню.

Для довідки. Парацетамол - лікарський засіб, що надає знеболюючу і жарознижуючу дію. Є широкораспространенная анальгетиком з досить слабкими протизапальними властивостями. Одночасно він може служити причиною порушення роботи печінки, кровоносної системи і нирок.

Мукалтин - відхаркувальний засіб, який використовують для лікування гострих і хронічних захворювань органів дихання, що супроводжуються утворенням мокротиння підвищеної в'язкості.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация