Кривой Рог новости
Соціальні трупи та їх вартість
09.08.2012 11:53 | Экономика

Соціальні трупи та їх вартість

Утримання кладовищ за перше півріччя цього року коштувало міському бюджетові в 1 мільйон 828 тисяч гривень. А витрати бюджету за той же період на поховання самотніх, невідомих, бомжів, тих, від кого відмовилися родичі, та на перевезення тіл померлих до судмедекспертизи склали 1 мільйон 291 тисячу гривень. З огляду на те, що на поховання «соціальних» трупів на цілий рік було виділено 200 тисяч гривень, понад мільйон пішло лише на перевезення на СМЕ.

А з огляду на те, що на перевезення одного померлого в бюджеті закладено тисячу гривень, а «соціальних» трупів за півроку було десь півтори сотні, їх перевезення мало б вилитись у якихось 150 тисяч. Тож, уже освоєний мільйон красномовно свідчить: бюджетні кошти призначалися для перевезення на СМЕ всіх без винятку померлих, щодо яких є відповідна постанова слідчого. Водночас, як свідчать криворіжці, їм доводиться викладати суми за доставку на СМЕ померлих родичів із власних кишень.

Фінансова підтримка КП «Ритуал» на погашення заборгованості по зарплаті склала за півроку 1 мільйон 447 тисяч гривень. Це дані із затвердженого міською радою звіту про виконання бюджету міста за 6 місяців поточного року.

Водночас на своїй липневій сесії депутати перерозподілили кошти, які призначалися для реконструкції систем опалення та холодного водопостачання з установкою приладів обліку споживання та регулювання енергоресурсів у житлових будинках в сумі 132,6 тисячі гривень, тому ж КП «Ритуал» на організацію поховання самотніх. Бо раніше, мовляв, гроші передбачали лише на організацію поховання, а тепер ще й на організацію процесу поховання (відчуйте різницю). Тепер, певно, на могили бомжів будуть класти вінки від міського голови.

Окрім того, перевиконання дохідної частини бюджету за півріччя дозволило виділити 90 тисяч гривень на розробку проектно-кошторисної документації по будівництву мереж зовнішнього освітлення та огорож на кладовищах Центральному, Західному, Ново-Краматорівці, Криворізькому. Так що на свою публічну обіцянку «розвивати кладовища» бюджетних грошей влада не шкодує.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация