Кривой Рог новости
Придніпровська залізниця проводить роботи по покращенню обслуговування інвалідів
09.08.2012 14:07 | Технологии

Придніпровська залізниця проводить роботи по покращенню обслуговування інвалідів

Придніпровські залізничники і надалі займаються покращенням своєї інфраструктури для обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями.

До кінця 2012 року на вокзалах Сімферополь, Севастополь та Дніпропетровськ оновлять візуальну інформацію та піктограми. У Сімферополі для інвалідів на візках облаштують три з`їзди на привокзальну площу, а вокзальну кімнату відпочинку для осіб з особливими потребами обладнають додатковими медичними ліжками.

У Севастополі  встановлять 2 переговорні пристрої типу «Пасажир-касир». Пандусами облаштують платформи станцій Улянівка, Письменна, Запоріжжя-Вантажне, Верхівцеве, 169 км, 941, 942, 948 км, ділянки 939 км — Самійлівка та платформи ділянки Варварівка-Ароматна. Останні ще й капітально відремонтують. Крім того, на станціях Таврійськ,  Прісноводна, Бранне Поле залізничники облаштують в`їзди до вокзалів та перонів. Облаштують туалет для осіб з обмеженими фізичними можливостями на станції Євпаторія-Курорт.

«Залізничний транспорт та інфраструктура Придніпровської залізниці доступні кожному громадянину. Люди з обмеженими фізичними можливостями потребують особливого захисту та підтримки. Тому магістраль продовжує активну роботу з пристосування своїх об’єктів для зручності та комфорту людей з особливими потребами: ми облаштовуємо пандусами вокзали та станції, пропонуємо вагони для перевезень інвалідів та багато іншого. Кожен працівник, який у своїй роботі стикається з пасажирами, знає, як надавати допомогу людям з обмеженими фізичними можливостями», — підсумував начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

Нагадаємо, 5 вагонів Придніпровської залізниці пристосовані для перевезення пасажирів з особливими потребами, 2 з яких постійно курсують у складі поїзда «Столичний експрес» (обладнані спеціальними підйомниками для інвалідних візків, широкими проходами та купе, санвузлами тощо) та 3 вагони можна включити до складу інших поїздів (заявки подаються не менше ніж за 5 діб). На вокзалах Сімферополь та Джанкой є спеціальні кімнати надання допомоги пасажирам з обмеженими фізичними можливостями. Для персоналу вокзалів та станцій, поїзних бригад  систематично проводяться навчання по забезпеченню якісного обслуговування людей з особливим потребами.  

лида 10.08.2012 | 12:58
0
уже давно нужно было бы заняться этим вопросом.но хорошо, что хоть сейчас спохватились.молодцы власти, что и о таких людях заботяться
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация