Кривой Рог новости
Філателію в Україні хочуть розвивати
10.08.2012 10:48 | Культура

Філателію в Україні хочуть розвивати

У рамках проведення ХІІІ Національної філателістичної виставки з міжнародною участю «Укрфілексп 2012» 11 серпня в Одесі відбудеться спільна нарада керівництва Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» та представників Асоціації філателістів України, присвячена обговоренню проекту Концепції розвитку філателії в Україні на найближчі п’ять років.

Стрімкий розвиток інформаційних технологій, поява нових можливостей для просування та продажу продукції, зокрема, Інтернет-торгівля, зумовлюють і нові тенденції на філателістичному ринку. Відтак Укрпошта розробляє нові засади й підходи до розвитку філателії в Україні та співпраці з партнерами — філателістами та дилерами.

Саме на розвиток філателії, розбудову вітчизняного філателістичного ринку, створення сприятливих умов для успішної діяльності в цій сфері всіх зацікавлених сторін і спрямована Концепція розвитку філателії в Україні на 2013-2018 роки, яку, в разі схвалення учасниками наради, підпишуть генеральний директор Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Оксана Плотнікова та в.о. Президента Асоціації філателістів України, голова Одеського обласного товариства цієї організації Всеволод Фурман.

Укрпошта як національний поштовий оператор, реалізовуючи виключне право на випуск, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок, випускає високохудожні марки, що мають якісне поліграфічне оформлення, багаторівневий захист від підробок, беруть участь і перемагають у міжнародних філателістичних виставках, а інформацію про їх випуски розміщують авторитетні міжнародні каталоги.

Поштова марка, створена для сплати поштових послуг, давно вже стала предметом колекціонування мільйонів шанувальників художньої мініатюри. Філателія — один з перспективних напрямів роботи багатьох поштових операторів світу, адже поштові марки є уособленням суверенітету держави, пропагують її культурні, художні, спортивні надбання. Вони спонукають громадян більше дізнатися про події, життя й діяльність людей, сюжети витворів мистецтва, зображених на марках.

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация