Кривой Рог новости
В Україні приймуть закон про ліцензію для шлюбних агенств
02.07.2011 17:20 | Общество

В Україні приймуть закон про ліцензію для шлюбних агенств

В Україні збираються оголосити полювання на свах і неофіційні шлюбні агентства, які останнім часом у нас відкриваються мало не щодня. У Раді зареєстрували законопроект, за яким юридичним або фізичним особам, які не мають на те ліцензії, заборонено займатися збором і розповсюдженням інформації (у тому числі і в інтернеті) про інших осіб з метою їх знайомства. Тих, хто буде порушувати правило, погрожують штрафувати (від 8500 до 17 тис. грн.).

Як розповіла одна із співавторів законопроекту, нардеп-регіонал Ірина Горіна, таким чином в країні почнеться боротьба із злочинцями, які обманом намагаються заманити жінок за кордон і продати їх. «Це вже не поодинокі випадки, а кримінальний бізнес, - каже вона. - З ринку приберемо злочинців, які працюють під маркою агентств. Відповідно, зменшиться кількість постраждалих, адже мова йде про долі та моральне здоров'я багатьох людей ». Як уточнила Горіна, зараз шлюбні агентства мають право працювати без ліцензії - досить зареєструватися як ПП чи СПД: «Думаю, до кінця року приймемо цей закон».

«Ті, хто працює нечесно, напевно знайдуть лазівки і продовжать працювати, - коментує проект старший менеджер одного з великих агентств столиці Юлія Лапоша. - Наприклад, стануть діяти більш приховано і не будуть залишати в інтернеті свою адресу, а лише «електронку». Питання в іншому - скільки буде коштувати ліцензія?

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация