Кривой Рог новости
Директор інтернату дала характеристику Оксані Макар
10.08.2012 12:39 | Криминал

Директор інтернату дала характеристику Оксані Макар

На нинішньому засіданні у справі Оксани Макар за закритими від журналістів дверима зачитали характеристику загиблої дівчини, яку їй дали співробітники інтернату. Після цього до зали суду запросили наступного свідка — директора цього ж інтернату. Вона розповіла, що дівчина, як і інші діти, хотіла уваги і ласки. У допиті жінка згадала прізвище та ім’я чоловіка, який нібито зґвалтував Оксану, коли їй було 10-11 років.

Ним виявився якийсь пан Береславський. Директор зазначила, що вона намагалася розмовляти з матір’ю дівчини Тетяною Суровицькою про цей випадок, однак між ними стався конфлікт.

Мати Макар сказала, що директор безпідставно звинувачує Береславського — чоловік просто надавав матеріальну підтримку дівчинці.

Після цієї розмови конфлікт був вичерпаний, а пізніше Суровицька разом з Береславським відвідували Оксану в інтернаті. При цьому, за словами директора, дівчина називала цього чоловіка татом.

Також було сказано, що співробітники інтернату викривали Оксану в крадіжці, що дівчина провокувала скандали між дітьми. Але не дивлячись на це, вона активно брала участь в художній самодіяльності інтернату.

У характеристиці було згадано те, що дівчинка відчувала нездоровий інтерес до протилежної статі. Ця фраза обурила як адвокатів потерпілої сторони, так і суддівську колегію. Вони заявили, що за всю судову практику навчальні заклади ніколи не давали характеристики такого роду — зазвичай їх пишуть лояльніше.

Адвокат Віктор Василюк хотів з’ясувати у Селіванової, в чому ж полягав «нездоровий інтерес до протилежної статі» Оксани. І буквально «завантажив» її питаннями.

На що директор інтернату відповіла, мовляв, дівчини вже немає, і вона не хотіла б ворушити минуле. Тільки після цього Василюк перестав задавати питання і свідка відпустили.

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация