Кривой Рог новости
На узбережжі Азовського моря холери не виявлено!
02.07.2011 17:42 | Здоровье

На узбережжі Азовського моря холери не виявлено!

"На узбережжі Азовського моря в пробах в пробах морської, питної та технічної води холерних вібріонів і холероподібних не виявлено", - цитує прес-служба Запорізької облдержадміністрації представника Державної екологічної інспекції (Держекоінспекції), що контролює ситуацію на узбережжі Азовського моря від Таганрога до Криму, Валерія Дем'янова.

За словами В.Дем 'янова, пересувна лабораторія екоінспекції, що контролює курортну територію Азова, протягом тижня працювала у контрольних пунктах. Проведені аналізи проб морської води підтвердили відсутність небезпеки для здоров'я відпочиваючих.

За даними Держекоінспекції, екологічна ситуація в курортній зоні, у тому числі Запорізької території - Приморську, Кирилівці, Бердянську та інших базових територіях - спокійна і ретельно контрольована. "Керівництво області вимагає від медиків, екоінспекторів та санепідемстанції реальної картини щодо ситуації з холерою, тому особливу увагу влади приділяє аналізам відібраних проб води. Дотримуючись результатами перевірок, ситуація на узбережжі безпечна і холера не зіпсує відпочинок курортників", - цитує прес-служба заступника голови Запорізької облдержадміністрації Миколи Ярмощук.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация