Кривой Рог новости
Автоматичні ідентифікаційні системи у Азовському морі та Керченській протоці
12.08.2012 13:39 | Власть

Автоматичні ідентифікаційні системи у Азовському морі та Керченській протоці

Створена українська частина українсько-російської робочої групи експертів з обміну даними автоматичних ідентифікаційних систем (АІС). Даний обмін буду здійснюватись між державами для забезпечення безпеки судноплавства у Азовському морі та Керченській протоці.

Відповідний наказ Мінінфраструктури №484 підписано 9 серпня поточного року з метою виконання домовленостей, досягнутих під час 11-го засідання Підкомісії з питань транспорту Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської Міждержавної комісії, яке відбулось 27 червня 2012 року у Києві, а також на виконання положень Угоди між Урядами України та Російської Федерації про заходи щодо забезпечення безпеки мореплавства в Азовському морі та Керченській протоці.

До складу української частини українсько-російської робочої групи експертів увійшли фахівці Мінінфраструктури, Державної інспекції України з безпеки на морському і річковому транспорті, а також підприємств галузі: Морської пошуково-рятувальної служби, Центру навігаційно-гідрографічної інформації ДУ «Держгідрографія», ЧорноморНДІпроекту та Центру регулювання руху суден «Керч» ДП «Дельта-лоцман».

Нагадаємо, 1 серпня поточного року Уряд України затвердив Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про заходи щодо забезпечення безпеки мореплавства в Азовському морі та Керченській протоці, яка була підписана сторонами 20 березня поточного року у Москві.

Основна мета Угоди – посилення безпеки мореплавання в районах інтенсивного судноплавства в Азовському морі та Керченській протоці шляхом реалізації Україною та Російською Федерацією спільних та узгоджених заходів.

Серед таких заходів, передбачених Угодою, – організація обміну даними автоматичних ідентифікаційних систем між державами у цілях моніторингу судноплавства в Регіоні. З цією метою Україна та Російська Федерація домовилися створити спільну Робочу групу експертів. Основним завданням Робочої групи є підготовка організаційно-технічних та експлуатаційних пропозицій з обміну даними АІС та їх передачі відповідним органам договірних сторін.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация