Кривой Рог новости
Створення притулку для тварин відкладено в довгий ящик
03.07.2011 12:17 | Экология

Створення притулку для тварин відкладено в довгий ящик

Свого часу в нашому місті не знайшла належної підтримки ані криворіжців, ані влади ініціатива громадської організації «Наші друзі» щодо створення притулку для бездомних тварин. Хоча в разі співпраці органу влади та ініціаторів із числа громади реалізація проекту могла б бути більш успішною. Тепер же до створення притулку дозріла і сама влада…

Ініціатори з числа громадськості зазвичай мають велике бажання, але не мають грошей. Чиновники ж мають у розпорядженні кошти, але зазвичай не мають бажання. Та ситуація з бродячими тваринами, що склалася в місті, змусила-таки владу взятися за створення притулку. Адже поміщення бродячих тварин у притулок, стерилізація та повернення у міське середовище є наразі найбільш гуманним та найбільш ефективним способом зменшення популяції чотирилапих безхатченків.

Щоправда, «взятись» — це дещо гучно сказано. Адже поки що йдеться про прийняття міською радою на своєму червневому засіданні відповідного рішення. Воно має скоріше декларативний характер і покликано просигналізувати громаді, що влада береться за вирішення існуючої проблеми. Недарма ж цим рішенням управлінню благоустрою та житлової політики доручено інформувати населення міста про його зміст. Але самого змісту — наплакав кіт.

Прийняте рішення не дає відповіді ні на питання щодо статусу майбутнього притулку, ні про місце його розташування, ні про його потужності, ні навіть про терміни, у які він має бути створений. У ньому записали, що джерелом фінансування створення та утримання притулку є бюджет та інші передбачені чинним законодавством надходження. Однак не вказали, бюджет якого року. Отож наразі в бюджеті на створення притулку 0 гривень 0 копійок.

Наталя ШИШКА

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация