Кривой Рог новости
Тепер українські вагони менше затримуються за кордоном
14.08.2012 07:55 | Экономика

Тепер українські вагони менше затримуються за кордоном

Через змніу статусу піввагонів та критих вагонів на «власний», передачі їх на баланс державних підприємств та в розпорядження ДП «Український транспортно-логістичний центр» вдалося значно зменшити час знаходження зазначеного рухомого складу за межами України.

Наприклад, у липні цього року власні криті вагони з ознакою «УТЛЦ», порівняно з відповідним періодом минулого року, коли вони належали інвентарному парку Укрзалізниці, в країнах СНД знаходилися 17,34 доби. Час їх знаходження за кордоном скоротився на 1,96 доби. Значно зменшилася і кількість критих вагонів, задіяних до перевезень в країнах СНД: із 3454 одиниць у липні 2011 року  до 621 у липні поточного року, що менше у 5,6 рази.

Завдяки зміні статусу вагона з інвентарного на власний для задіювання рухомого складу до перевезення вантажів обов’язковою умовою є необхідність погодження власника вагонів. Тому ДП «УТЛЦ» проводить оперативну роботу щодо вжиття дієвих заходів та організації повернення вагонів до України та унеможливлення зайняття вагонів без погодження власника.

Зокрема, триває робота щодо повернення критих вагонів з ознакою  «УТЛЦ» із країн Середньої Азії. Якщо у липні 2011 року перебувало в країнах Середньої Азії 16,7% від загальної наявності вагонів в країнах СНД, то у липні 2012 року — 31,2%.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация