Кривой Рог новости
Криворізький Національний Університет не готовий до прийому абітурієнтів з особливими потребами
14.08.2012 10:03 | Образование

Криворізький Національний Університет не готовий до прийому абітурієнтів з особливими потребами

Криворізький Національний Університет не спроможний забезпечити комфортні умови для студентів з особливими потребами. Так вважає спостерігач за вступною кампанією у м. Кривому Розі.

Триває вступна кампанія. ВНЗ вивішує списки абітурієнтів та продовжує прийом документів. Отримувати вищу освіту мають намір не тільки здорові молоді люди, але й абітурієнти з обмеженими можливостями здоров’я. Крім того, згідно Умов Вступу, інваліди Iта II груп мають право на зарахування поза конкурсом.

У рамках спостереження за вступною кампанією у ВНЗ «Криворізький Національний Університет», було виявлено, що жоден з корпусів ВНЗ, в яких проводиться прийом документів, не забезпечує необхідних умов для абітурієнтів з особливими потребами. Так, ні в головному корпусі, ні в корпусі колишнього «НарХозу», ні в корпусі колишнього Педагогічного Університету немає пандусів – металевих горизонтальних поверхонь для забезпечення переміщення інвалідних візків. Також відсутні спеціальні туалети. Висота стендів у головному корпусі, де вивішуються списки абітурієнтів, розташовані вище, ніж 1,8 м. – для того, щоб знайти себе у списках, доводиться навіть здоровій людині вставати навшпиньки.

Втім, є й приємні моменти – необхідне табло та кнопка виклику персоналу присутня. По виклику до людини спускається черговий, який і допомагає піднятись до приміщення. Приймальні комісії розташовані на перших поверхах, відсутні високі пороги та інші перешкоди. Але, в цілому, самостійно людині з обмеженими можливостями складно дістатись до приймальної комісії.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация