Кривой Рог новости
Конкурс на депутатське місце просто захмарний
14.08.2012 11:24 | Власть

Конкурс на депутатське місце просто захмарний

Майже 14 осіб на одне місце — такому конкурсу може позаздрити будь який виш! Проте, мова йде не про отримання знань, а про тепленьке депутатське крісло.

За чотирнадцять днів виборчої кампанії ЦВК прийняла документи 3075 кандидатів у народні депутати, які балотуватимуться у мажоритарних округах, серед яких 1477 самовисуванців і 1598 висуванців від політичних партій.

Сьогодні, згідно з календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів народних депутатів, останній день прийому документів для реєстрації кандидатів.

Як повідомили у Відділі взаємодії зі ЗМІ Секретаріату ЦВК, 11-12 серпня комісія прийняла документи для реєстрації кандидатами у народні депутати України в одномандатних виборчих округах від 238 осіб. Із них: 188 осіб — самовисуванці, а 50 осіб в мажоритарних округах висунули 10 політичних партій.

Також 11-12 серпня прийнято виборчі списки кандидатів і відповідні документи для подальшої реєстрації в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від трьох політичних партій: «Зелена планета» — 225 осіб, Радикальна партія Олега Ляшка — 150 осіб і «Руський блок» — 34 особи.

 

 

 

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация