Кривой Рог новости
Транзитний коридор на Одещині
15.08.2012 13:32 | Власть

Транзитний коридор на Одещині

Одеський транспортний вузол претендує на створення найбільшого у Європі транзитного коридору: з південних морів до країн Балтії та Скандинавії. Таку заяву заявив сьогодні Прем’єр-міністр Микола Азаров під час відкриття засідання Уряду.

«Вчора я ознайомився з ходом реалізації інвестиційних проектів в Одеському морському порту. Враження дуже гарні. Порт набуває нового статусу: завершуються роботи для приймання глибоководних суден. Енергійно розвиваються контейнерні перевезення. Створюються умови для збільшення обробки сипучих вантажів», — говорить Микола Азаров.

Глава Уряду наголосив на необхідності прискорення темпів економічного зростання України шляхом більш енергійного використання транзитного потенціалу, тим паче що Україна має такі можливості. Як зазначив Микола Азаров, Україна знаходиться на перехресті великих економічних транспортних шляхів та цією перевагою не можна нехтувати — її необхідно використати у повній мірі.

Нагадаємо, 14 серпня 2012 року, у рамках робочої поїздки на Одещину Прем’єр-міністр Микола Азаров відвідав Одеський морський торговельний порт, де ознайомився з реалізацією проекту будівництва глибоководного контейнерного терміналу «Карантинний мол» та інших інвестпроектів підприємства.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация