Кривой Рог новости
Інспекція перевірила якість безпеки на кримських суднах
16.08.2012 15:14 | Общество

Інспекція перевірила якість безпеки на кримських суднах

У Криму завершилися всі заплановані перевірки, організовані Укрморрічінспекцією для попередження катастроф, аварій та інших аварійних подій на воді. У рамках цих профілактичних заходів спеціально створена комісія відомства зосередила свою роботу на перевірках плавзасобів, баз для стоянок маломірних (малих) суден, установ, а також зон масового відпочинку людей щодо виконання ними вимог безпеки судноплавства.

Щоб перевірки були ще якіснішими та ретельнішими, до роботи також було залучено фахівців «Агентства морської безпеки», Інспекції державного портового нагляду Феодосійського, Ялтинського, Севастопольського, Євпаторійського та Керченського морських торговельних портів, а також «Дельта-Лоцман». Брали участь у роботі і представники прокуратури та МВС.

П’ять робочих груп з контролю за відпрацюванням заходів, пов’язаних з забезпеченням безпеки судноплавства, спрямовувались вздовж узберіжжя — в місцях, де одночасно перебуває значна кількість людей та плавзасобів.

За результатами перевірок надано 92 приписи, з них — 62 щодо заборони експлуатації баз для стоянок маломірних (малих) суден. Також надано 16 протоколів про адміністративні правопорушення та зроблено 4 проколи контрольного талону.

Серед суттєвих недоліків, встановлених під час проведення перевірок, — відсутність у судноводіїв маломірних (малих) суден відмітки про проходження перевірки знань, відсутність відмітки Регістру судноплавства України про проходження щорічного технічного огляду судна та відсутність на борту судна реєстрових та регістрових документів. Крім того, на деяких суднах у незадовільному стані були рятувальні засоби, відсутні сертифікати на аварійно-рятувальні засоби та паспорти на гідротехнічні споруди.

Як виявили перевіряючи, у зонах масового відпочинку людей відсутні огороджені буями акваторії для купання, коридори для підходу та відходу суден, що здійснюють висадку та посадку пасажирів, не визначені місця для проведення розваг на маломірних суднах та гідроциклах.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация