Кривой Рог новости
Україна через об'єктив фотокамери
17.08.2012 12:55 | Культура

Україна через об'єктив фотокамери

Почався ІІІ Всеукраїнський конкурс туристичної фотографії «Україна туристична». Конкурс організовано Асоціацією журналістів «Туристичний прес-клуб України»  за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів  та  Спілки журналістів України.

Цей конкурс проводиться з метою  підтримки іміджу України, як привабливої туристичної держави, а також пропагування можливостей відпочинку в Україні.
 
Результатом цьогорічного конкурсу туристичної фотографії стане підсумкова виставка 50 кращих фоторобіт «Україна туристична», відкриття якої відбудеться 27 вересня під час святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. 
 
 
Для довідки:
 
Фотоконкурс «Україна туристична» - це щорічний загальнонаціональний конкурс туристичної фотографії, у якому беруть участь кращі фотороботи, що відображають туристичні можливості нашої держави.
 
До участі у фотоконкурсі запрошені як професійні фотохудожники, фотографи – штатні співробітники засобів масової інформації, так і фотографи-аматори. Кожен бажаючий може подати на конкурс до 10 власних фотографій, зроблених протягом останніх двох років.
 
З питань участі у фотоконкурсі звертатись за телефонами Асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб України»: (044) 521-66-90, (067) 463-68-90.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация