Кривой Рог новости
В Дніпропетровщині стартував місячник «Молодь за здоровий спосіб життя»
03.07.2011 20:15 | Здоровье

В Дніпропетровщині стартував місячник «Молодь за здоровий спосіб життя»

За повідомленням прес-служби дніпропетровської ОДА з 5 по 28 липня 2011 управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації спільно з обласною громадською організацією «Твій вибір» та Корпусом миру США в Україні проводить місячник «Молодь за здоровий спосіб життя», присвячений боротьбі з курінням, вживанням алкоголю та наркотиків.

Під час місячника діти, які відпочивають у літніх таборах, візьмуть участь у різних тренінгах, лекціях, інтерактивних іграх. Зокрема, передбачається проведення інтерактивної лекції «Про шкоду куріння», «Підлітковий алкоголізм», тренінгів «Рівний рівному», «Я та інші», «Знай і дій». Після чого серед дітей буде проведено анонімне соціологічне опитування: як змінилося їхнє ставлення до шкідливих звичок.

«Для подальшого розвитку регіону потрібна здорова, активна і талановита молодь. На сьогоднішніх юнаків і дівчат робить ставку і влада, залучаючи їх до реалізації різних проектів, заохочуючи до особистого і професійного розвитку. Питанню молодіжної політики приділяє значну увагу губернатор Олександр Вілкул», - зазначила в.о. начальника управління у справах сім'ї та молоді ОДА Лілія Ковальова.

«Літня пора, коли діти і підлітки перебувають на відпочинку в оздоровчих таборах, є найкращим часом для пропаганди здорового способу життя. Радує те, що саме молодь сьогодні виступає активним організатором проведення таких місячників », додала Лілія Ковальова.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация