Кривой Рог новости
Про котів та Партію регіонів
20.08.2012 09:16 | Власть

Про котів та Партію регіонів

Чудовий плакат при дорозі повідомляв, що бабуся дізналася про онука, який голосував за Регіони і переписала хату на кота. Один із тисяч виборчих біґ-бордів. Справді лише один, самотній на узбіччі дороги у Дніпродзержинську.

Його виставив колишній голова Єлизаветівської (поблизу Дніпродзержинська) сільської ради Максим Голосний. В минулому — член Партії регіонів, а зараз кандидат-самовисуванець та непримиренний опозиціонер до владної партії. Посаду Максим втратив ще тоді, коли дозволив собі критикувати регіонала-губернатора Вілкула. Голосного голосно виганяли із сільради: депутати-однопартійці за командою проголосували за недовіру, суди винесли правильні рішення на усі оскарження. Одним словом — історія банальна і звична для нинішнього режиму «жорсткої стабілізації». Більшовики завжди знищували не лише мирне населення, але й час від часу і своїх «неблагонадьожних». Максим просто виявився черговим із цього списку.

Так ото ж, опозиційна бабуся із принциповим котом — індивідуальна ініціатива Максима Голосного. Але саме цей невідомий котик спровокував лавину нових карикатур, фото-жаб, інет-мемів - український сегмент інтернету вибухнув тисячами котячих «протестів». Почався віртуальний котячий майдан. Усі фотографують своїх і чужих котів. «Я і мій опозиційний кіт» — нова мода (тренд) на оновлене фото (аватарку) у ці дні. Уже очевидно, що котик стане символом виборів-2012.

Але чому саме зараз? А це вже точно заслуга влади! Бабуся з котом тижнями стояла при дорозі і всім було не до них. Бо місцеві чиновники просто настільки звикли жити в режимі візуального «одобрямса», що просто не читали напис від бабусі, коли щодня проїжджали повз кота. Але коли до дніпродзержинських тугодумів врешті дійшов зміст анекдоту-агітації, то й почалася паніка.

Спочатку напис заклеїли, пізніше бабусиного кота взагалі репресували і біґ-борд знищили за наказом самого губернатора. Рекламодавців зашугали і загнали «покращувати» своє здоров'я до реанімації, а замовника Максима Голосного перекинули в лапи репресивного апарату. "Раптом" 26 липня МВС висунули звинувачення «за фактом присвоєння та розтрати майна Єлизаветівської сільради Петриківського району» і оголосили кандидата в розшук. Понад рік після звільнення з посади "розтрату з присвоєнням" впритул не бачили, а саме після знищення «котячої бабусі» глибина злочину Максима раптом привідкрилася міліції у всій своїй кримінальній «вопіющості»!

На кого розраховані такі неотесані заяви прес-служби справедливої вкраїнської міліції? Хоча куди правду діти — силовики режиму завжди відзначалися «умом і сообразітєльностью», і очікувати ліпшого, ніж від армійського прапорщика з анекдоту креативу не доводиться. Але й решта керівників єдиної багатомільйонної партії влади, як у Києві, так і на місцях сущої, виявили подиву варту тупість солдафонів: повалити біґ-борд, запустити репресії. Бракує до команди «фас» лише рішення «тройкі»: «допитать і растрєлять». І кота у тому числі!

Неадекватність влади у боротьбі проти «бабці з котом» є повторенням пройденого — тупої заборони ЗМІ згадувати і показувати агресивний вінок, який одного разу «напав» на президента. Заборонили — і показали усі. Вінок став анекдотичним символом опору. Репресований котик із бабусею вже випередили за популярністю опозиційний вінок. І фотожабоманія наростає. В соцмережах вже навіть котяча спільнота самоорганізувалася.

Лише мудрий вчиться на своїх дурних помилках. В українській дійсності усе з точністю до навпаки. Ідіотизм заборон лише наростає. Віталій Купрій, ще один самовисуванець із Дніпродзержинська, втратив своїх 15 біґ-бордів — їх зрізали вночі. Здогадайтеся, а що то за сміливці не бояться нести кримінальну відповідальність за нищення чужого майна, за яке заплачено кошти?! І хто прикриває такі дії? Здогадалися?!

Напис "ми крадемо і брешемо, а ви оберіть нас ще!" не вказував на жодного партійного адресата, але чомусь із двох сотень партій лише в однієї виникло бажання знищити контрагітацію. Напевно також здогадалися?! Таки справді на злодієві шапка горить. Народне прислів'я могутніше за адмінресурс.

Десятки мільйонів доларів стирчать при дорогах у вигляді біґ-бордів. Сотні мільйонів освоюють політичні технологи, різні "кріейтори", агітатори і виборчі штаби. Уся адміністративна машина вишикувала кругову оборону навколо плацдарму "вічної влади" і готова відбити будь-які вилазки усіх опозицій разом узятих. Але воювати зі зграєю віртуальних котиків виявилася просто неспроможною.

На порядок денний замість "руїни-стабільності і тотального покращення" вийшло запитання: "Хто сказав мяу?!"

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация