Кривой Рог новости
Опозиція продовжує боротися за мови
20.08.2012 09:56 | Политика

Опозиція продовжує боротися за мови

Опозиція не здала своїх позицій щодо захисту державної мови. Про це народний депутат України, представник Об'єднаної опозиції «Батьківщина» заявив у суботу, 18 серпня, під час роботи мобільної громадської приймальні в Підгородньому, відповідаючи на запитання жителів міста щодо скандального законопроекту «Про засади державної мовної політики».

«Хочу нагадати, що цей закон фактично не був прийнятий у Верховній Раді України, і те, що Янукович його підписав, — це є злочин. Цей закон навіть не був включений у порядок денний. Жодна з поправок не була проголосована і прийнята. Коли Янукович каже, що підписав цей закон, ми говоримо: це злочин, бо це дія всупереч Конституції», —сказав Андрій Парубій.

За його словами, попри те, що представники опозиції не визнають законним голосування щодо цього документу, вони вийшли на акції протесту, зокрема, й в українській столиці.

Він також заявив, що у новому складі Верховної Ради України Об'єднана опозиція обов'язково скасує скандальний «мовний» закон.

«Ми пообіцяли: одним із перших наших рішень у новому парламенті буде скасування того закону. Вони не так бояться наших пікетів, нам треба більшість, щоб проголосувати й скасувати. Ми своїх позицій не здали, але ми знаємо, як найефективніше їх захищати. Говорячи з людьми, ми також закликаємо, щоб вони не були байдужими. Якщо 28 жовтня влада буде робити фальсифікації, ми закликаємо приїхати в Київ і бути там, щоб ми всі спільно стали захистити свій голос», — наголосив Андрій Парубій.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация