Кривой Рог новости
Депутати не повинні хвалитися заслугами за нашу гроші
20.08.2012 10:06 | Власть

Депутати не повинні хвалитися заслугами за нашу гроші

Представники влади, агітуючи виборців, хваляться досягненнями, які були зроблені на кошти самих виборців. Про це кандидат від Об'єднаної опозиції «Батьківщина» по виборчому округу № 24 Вадим Гетьман заявив під час роботи мобільної громадської приймальні політичної сили у на житловому масиві «Придніпровський» Дніпропетровська.

За його словами, чиновник, виконуючи свої посадові обов'язки, не повинен хвалитись «своєю ініціативо», адже це — його робота.

«Сьогодні у нас висять плакати з написами про те, що з ініціативи певних людей робляться водоводи, щось будується. Я спеціально взяв бюджет міської ради, відкриваємо, дивимось. З 1 мільярда 137 мільйонів гривень 820 мільйонів складає податок на прибуток громадян, с вас, з кожного. І саме ці гроші вони використовують на водоводи і т. д. Ви можете спитати їх, як використовують, на що використовують, але вони не повинні цим хвалитись, це їхня робота», — зазначив Вадим Гетьман, звертаючись до виборців.

Він також закликав людей добре подумати, перш ніж проголосувати за певного кандидата, проаналізувати усі його дії.

Водночас кандидат відзвітував перед виборцями за свою роботу у якості депутата Дніпропетровської міської ради. За словами Вадима Гетьмана, балотуючись до міськради два роки тому, він обіцяв людям боротись за поліпшення стану довкілля, зокрема, за зменшення шкідливих викидів головного забруднювача міста — Придніпровської ТЕЦ.

«Я запропонував встановити датчик, які щосекунди зчитує, що саме викидається в атмосферу. Для цього потрібно було ухвалити рішення міської ради. Із 120 депутатів міської ради 80 депутатів — члени Партії регіонів. Як можна ухвалити рішення про встановлення цього датчика, який збільшить відрахування підприємства до бюджету в 5-6 разів? Звичайно, вони не хотіли. Тоді я їм сказав: ви не хочете рятувати життя мільйона жителів, ви не хочете проголосувати за встановлення цього датчика? Скажіть про це, будь ласка, перед телекамерами. Вони не змогли, проголосували. Датчики — те, що я збирався зробити і зробив. Після цього була ухвалена програма поводження з відходами», — сказав Вадим Гетьман.

 

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация