Кривой Рог новости
Криворізькою владою заплановано обговорення ставок єдиного податку для підприємців
04.07.2011 11:55 | Экономика

Криворізькою владою заплановано обговорення ставок єдиного податку для підприємців

Розміри ставок єдиного податку тепер будуть встановлюватися органами місцевого самоврядування. У зв'язку з цим такий регуляторний акт в Кривому Розі заплановано обговорити і прийняти в другому кварталі другого півріччя 2011 року.

Згідно з новим Податковим кодексом Україні мінімальна сума єдиного податку не вказується.

Максимальна ставка для підприємців, які не використовують працю найманих працівників, та обсяг доходу яких не перевищує 150 мінімальних заробітних плат (150 тисяч гривень на рік) ставка податку - від 1 до 10 відсотків від мінімальної заробітної плати. А це від 10 до 100 гривень на місяць.

Для підприємців, які використовують працю не більше 10 найманих працівників, та обсяг річного доходу яких не перевищує 1000 мінімальних заробітних плат (1 млн гривень на рік) ставка єдиного - від 2 до 20 відсотків. Це від 20 до 200 гривень на місяць.

Для підприємців, які мають не більше 10 найманих працівників, та обсяг річного доходу яких не перевищує 2000 мінімальних заробітних плат (2 млн гривень на рік) ставка єдиного податку для них - 3% при сплаті ПДВ або 5% - без сплати ПДВ. А це відповідно 300 і 500 гривень щомісяця.

Крім того, єдиний податок розміром 3% від суми річного доходу з + ПДВ або 5% без ПДВ в місяць можуть платити юридичні особи з річним доходом до 5000 мінімальних заробітних плат штатом до 50 найманих працівників.

Нововведення, що стосуються ставок єдиного податку ніяк не пов'язані з необхідністю щомісячно сплачувати єдиний соціальний внесок в пенсійний фонд. А це більше 33% заробітної плати або суми щомісячного доходу, отримуваного підприємцем.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация