Кривой Рог новости
Придніпровська залізниця покращує швидкість руху
22.08.2012 10:49 | Технологии

Придніпровська залізниця покращує швидкість руху

На виконання доручення Президента України щодо модернізації транспортної інфраструктури України та Дніпропетровського регіону Придніпровська залізниця продовжує активні роботи з організації швидкісного руху пасажирських поїздів на ділянці Синельникове-1 — Запоріжжя-1.

Значні обсяги робіт виконано службою сигналізації та зв’язку підприємства:  на світлодіодні замінено 4 світлофорні голівки; на електронні датчики — 2 трансмітери, встановлено понад 100 дублюючих з’єднувачів, дросель-трансформаторних перемичок і тягових джемперів; оновлено 11 реле і трансформаторів, які відпрацювали свій ресурс; виконано заміну 2 радіостанцій на переїздах тощо.

 «Сьогодні найбільш актуальне питання — створення умов для розвитку реального сектора економіки, подолання наслідків кризи, — говорить начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот. — В Україні необхідно формувати сучасну транспортну та комунікаційну інфраструктуру. І ми, впроваджуючи швидкісний рух на залізничних магістралях, робимо важливий крок на цьому шляху».

Нагадаємо, 28 травня 2012 року Придніпровська залізниця відкрила рух міжрегіональних швидкісних поїздів Skoda на ділянці Лозова — Павлоград-1 — Синельникове-2 — Дніпропетровськ.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация