Кривой Рог новости
Опубліковані доходи прокурорів Дніпропетровщини
04.07.2011 14:33 | Общество

Опубліковані доходи прокурорів Дніпропетровщини

Прокурори Дніпропетровської області, підкоряючись вимогу Генпрокурора України Віктора Пшонки, нещодавно оприлюднили інформацію про свої доходи, отримані за минулий рік.

Згідно з опублікованими на офіційному сайті обласної прокуратури даними, найзаможнішим служителем Феміди є нещодавно призначений прокурор Дніпропетровська В'ячеслав Биков.

В особистому «скарбничці» чиновника значиться сума в 336 тис. грн., А рівень його середньомісячної зарплати склав близько 14 тис. грн. Нагадаємо, нову посаду він посів 20 червня 2011 року, а до цього був заступником прокурора області.

До речі, його прямий начальник, прокурор Дніпропетровщини Наталія Марчук, виявилася набагато скромніше багатьох своїх підлеглих - в нашому рейтингу вона зайняла передостанню позицію в списку багатіїв у погонах, достаток яких перевалює за суму в 100 тис. грн. В її фінансових досягненнях значаться 150 тис. грн. і рахунок у банку на 9 тисяч. Правда, головою прокурорів нашої області Наталія Василівна стала вже під завісу 2010 року, і її доходи, зазначені в декларації, були отримані на попередній посаді - заступник прокурора Донеччини.

Цілком імовірно, що в її звіті за цей рік картина зміниться в бік зростання. Слід зауважити, що Марчук - єдина, хто представив широкій громадськості не тільки свої доходи, але й дані про нерухомість, а також особистих транспортних засобах. Так, у декларації Наталії Марчук вказані будинок на 500 кв.м і ще квартира в 200 кв.м. Тут же значаться три автомобілі: її особиста «Тойота Камрі» і два «Лексуса», що належать членам родини. Слід зауважити, що її родичі теж непогано заробляють, приносячи в загальний сімейний бюджет понад 97 тис. грн.

Не посоромився відверто поділитися подробицями про нажите добро і заступник прокурора області Володимир Петров, переведений до нас з Полтави. Доходів у нього - 159 тис. грн., З яких 149 000 - оклад за рік, а решту 10 тисяч - матеріальна допомога. Живе він, якщо вірити декларації, досить скромно: прописаний в квартирі на 57 кв.м, а катається на «Тойоті», записаної на сім'ю. Правда, при цьому має непоганий рахунок у банку на 78 тис. грн. Інші ж фігуранти нашого рейтингу статків оприлюднили в деклараціях лише зароблені прокурорської діяльністю суми, і все.

Правда, як пояснив старший помічник прокурора Дніпропетровської області Олександр Наконечний, вони були в праві так вчинити. «Згідно із законодавством, тільки державні службовці першого і другого рангу зобов'язані вказувати всі джерела доходів і майно своє і членів своєї сім'ї. Інші ж - за бажанням », - розповів Наконечний.

Ось і виходить, що, наприклад, у того ж прокурора Кривого Рогу Федора Кирієнка в графі особистих доходів значиться 197 тис. грн., У той час як зарплата становить трохи більше 93 тис. грн. Звідки взялися додатково сто з гаком тисяч гривень - як кажуть, залишилося за кадром. Серед прокурорських «бідняків», рівень достатку яких не зміг подолати заповітну межу в сто тисяч гривень, вільніше всіх почувається прокурор міста Вільногірськ Андрій Косенко, збагатився за рік майже на 90 тис. грн., З яких 70 тис. грн. припадає на його заробітну плату.

А от найгірше в матеріальному плані прокурору Першотравенська Костянтину Маслюкова, який виявився яскравим прикладом саркастичного побажання «щоб жити тобі на одну зарплату». У його активі лише 40 тис. грн., З яких 37 тис. грн. - Річний оклад, а решта суми - матеріальна допомога, одержувана один раз за рік при виході у відпустку, яка дорівнює розміру середньомісячної зарплати.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация