Кривой Рог новости
Були обговорені можливості можливості оновлення перевантажувальної техніки
27.08.2012 09:34 | Технологии

Були обговорені можливості можливості оновлення перевантажувальної техніки

Триває робота над пошуком найбільш оптимальних шляхів оновлення вантажно-перевантажувальної техніки в українських морських портах. Так, недавно спеціально створеною Робочою групою Мінінфраструктури з питань організаційно-технічної підготовки участі морських торговельних портів, стивідорних компаній у залученні до вантажно-перевантажувальних робіт продукції ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» було проведено виїзне засідання у Краматорську — безпосередньо «у стінах» вітчизняного виробника.

В рамках заходу фахівці Мінінфраструктури разом з представниками морських торговельних портів могли наочно ознайомитися з виробничими потужностями заводу та оцінити його можливості щодо виготовлення відповідного портового обладнання. Також портовиками та представниками машинобудівного заводу обговорено низку питань можливої співпраці.

Зокрема фахівці заводу презентували технологічні можливості машинобудівного підприємства з виготовлення перевантажувальної техніки та обладнання. У свою чергу Робочою групою Мінінфраструктури було запропоновано основні напрямки створення обладнання, яке потенційно може зацікавити українські морські порти. Це, зокрема, — причальні та тилові контейнерні перевантажувачі, мобільні крани, а також проекти «під ключ» комплексів для переробки сипучих вантажів та проектування техніки для причальних та тилових ліній. Також галузь зацікавлена у проведенні модернізації працюючого обладнання, виготовленні грейферів та запасних частин.

Представники морських портів також висловили свої побажання та пропозиції щодо технічних характеристик та конструкції перевантажувальних кранів.

За результатами обговорення досягнуто домовленості, що Робочою групою буде підготовлено конкретні пропозиції щодо стратегії подальшого розвитку транспортних систем та її модернізації з врахуванням продукції вітчизняного виробника. Також буде опрацьовано усі потреби морських портів у перевантажувальному обладнанні з визначенням конкретних типів та видів техніки, у придбанні якої зацікавлена галузь, тощо.

Наступне засідання Робочої групи заплановано провести в Мінінфраструктури вже у вересні поточного року. У рамках заходу буде обговорено та вивчено усі перспективи технологічного переозброєння українських портів на короткострокову перспективу.

 

 

 

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация