Кривой Рог новости
Рятувальники України вчилися у Берегової охорони США
27.08.2012 10:53 | Общество

Рятувальники України вчилися у Берегової охорони США

Українські морські рятувальники успішно пройшли підготовку за системою Берегової охорони США (USCG ). Відповідні Міжрегіональні курси з підготовки координаторів пошуково-рятувальних операцій Причорноморських держав за програмою Берегової охорони США (USCG SAR — school) було організовано та схвалено Міжнародною морською організацією (IMO). Навчання проходили у тренувальному Центрі Морської безпеки Збройних сил Мальти (MSSTC).

У навчаннях взяли участь фахівці морських рятувальних служб шести причорноморських країн — Туреччини, Болгарії, Румунії, України, Росії та Грузії. Україну представляли фахівці казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» Мінінфраструктури. За результатами кваліфікаційних тестів, складених по завершенню навчання, українські рятувальники отримали найвищі на курсі бали та їм присвоєно кваліфікацію координаторів пошуково-рятувальних операцій(SMC).

Найближчим часом Морська пошуково-рятувальна служба планує організувати та провести аналогічні курси на національному рівні — в Морських Рятувально-координаційних центрах/підцентрах в Одесі, Севастополі, Керчі та Маріуполі.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация