Кривой Рог новости
Нова технологія очистки комісій від опозиції з рук регіоналів
27.08.2012 11:06 | Власть

Нова технологія очистки комісій від опозиції з рук регіоналів

Влада запустила нову технологію фальсифікації виборі.Її суть полягає у недопущенні представників опозиції в окружні виборчі комісії. Про це заявив народний депутат фракції «БЮТ-Б», уповноважена особа ВО «Батьківщина» у ЦВК Сергій Подгорний.

«Суть технології полягає у створенні таких собі «двійників» на кандидатів у комісію від Об'єднаної опозиції «Батьківщина». Від імені людей, яких заздалегідь погоджено партією, невідомі особи паралельно пишуть заяви про її бажання начебто представляти іншу політичну силу», — пояснив Подгорний.

«Таким чином комісія автоматично викреслює цю особу, і виходить, що опозиція не матиме свого представника у ТВК. Це абсолютно нова технологія, як отримати більшість у комісії і позбавитись представників партії «Батьківщина», — наголосив він.

За словами Подгорного, опозиція зафіксувала уже близько трьох десятків таких випадків у Чернігівській, Харківській, Дніпропетровській областях та у місті Києві.

«Дуже наглядний приклад — округ №222. До нас звернулась наша представниця, яка повідомила, що невідомі зловмисники від її імені написали заяву від такої собі партії «Держава». Виявилось, що дубльована заява була написана іншим почерком та не була підкріплена обов'язковою ксерокопією паспорта», — розповів Подгорний.

Як відомо, чергові парламентські вибори пройдуть в Україні 28 жовтня цього року.

 

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация